Big-Bag, 2.0 m³

Keskmine männikooremultš, 15-50 mm

Keskmine männikooremultš koosneb eelnevalt komposteeritud ja sorteeritud 15-50 mm osakestest. Keskmise suurusega männikooremultš on väga hea materjal, millega katta istutusalasid ja multšida heki aluseid ja puude ümbrused. Lisaks leiab keskmise suurusega männikooremultš palju kasutust mänguväljakute ja jalgteede kattematerjalina. Soovitava kihi paksus on 7-10 cm.
Tüüp:

Vali tootja, kelle toodet soovid tellida:

Sinu asukoht:

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Telli

Edasi liigud tellimise vormi, kus saad valida koguse, tarneaadressi ning maksta tellimuse eest.

  • Kirjeldus

Männikooremultši kasutamine

Männikooremultši on hea kasutada lillepeenardes ning põõsaste, puude ja hekkide alustel, kus soovitakse ära hoida soovimatut umbrohtu. Männikooremultš on kauni ja esteetilise välimusega ning säästab aiapidaja aega. Männikooremultši kihti tuleb uuendada iga paari aasta tagant, kuna tegemist on orgaanilise multšiga ning ajaga männikoore puru kõduneb ning rikastab oma lagunemisega mulda, andes sellesse toitaineid. Männikooremultš parandab mulla niiskussisaldust ning aeglustab umbrohu kasvu. Peenardes, kus on kasutatud männikooremultši on viljaka mullaga ning taimed selles on lopsakad ning vastupidavamad ka karmimatele ilmastikuoludele. Sügisel pikendab männikoore multši kiht peenardes külmumise aega ning taimedel on kauem aega pikaks talveks koguda mullast toitaineid ning seetõttu ka lihtsam vastu pidada talvistele ilmaoludele.

Keskmise suurusega männikooremultš laguneb kiiremini kui jäme männikooremultš ning seetõttu tõuseb ka mullaviljakus kiiremini. Big-Bag mahutab 2.0 m³ multši.

Loe täpsemalt erinevate multšide ja multšimise kohta blogist.
Soodsad tooted

Lai valik soodsaid tooteid pakkujatelt üle Eesti! Vali ise kellelt tellid!

Leia omale lähim toode

Leia omale sobivaim või lähim toode, mis teeb transpordi hinna soodaks!

Parima hinnaga transport

Ühendame erinevate piirkondade vedajaid, mis võimaldab pakkuda sobivaimat transporti.

Soovid saada oma piirkonnas transpordipartneriks?

Liitu Roadly sõitjate võrgustikuga ning täida oma päevi rohkemate tellimustega. Tellimuste haldamine toimub läbi mugava Roadly Driver rakenduse.