Big-Bag, 2.0 m³

Okaspuuhake, 20-50 mm

Okaspuuhake koosneb eelnevalt komposteeritud ja sorteeritud 20-50 mm osakestest. Männihakke lagunemisprotsess on aeglasem kui lehtpuuhakkel või puukoorel ja sellest tulenevalt võtab okaspuuhake mullast rohkem taimedele vajalikku lämmastikku, mistõttu pole ta sobilik materjal peenardesse. Materjali vaigusisaldus tagab pika püsivuse ja kasutamiseks on ta kõige paremini sobilik grilliplatside, terassialuste, mänguväljakute ja jalgradade katmiseks. Soovitatava kihi pakusus 10- 15 cm. 

Tüüp:

Vali tootja, kelle toodet soovid tellida:

Sinu asukoht:

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Telli

Edasi liigud tellimise vormi, kus saad valida koguse, tarneaadressi ning maksta tellimuse eest.

  • Kirjeldus

Okaspuuhakke kasutamine

Okaspuuhaket kasutatakse enamasti looduslike jalgradade, mänguväljakute, haljasalade, platside ja teede rajamisel ning katmisel. Iseloomult on okaspuu hakkest valmistatud multš orgaanilistest multšidest looduses kõige aeglasemini lagunev ning seetõttu ei kasutata seda multši tihti mulla viljakuse tõstmiseks. Okaspuuhake kasutab lagunemiseks palju lämmastikku, mida taimed vajavad oma kasvuks. Seetõttu ei kasutata okaspuu haket peenardes ja istutusaladel. Okaspuuhaket on hea kasutada suurema koormusega aladel, kus muru ei kasva ja tekib oht muda ja musta pinnase tekkeks. Sellistel puhkudel on suurepärane kasutada okaspuuhaket, mis sobib ideaalselt loodusliku keskkonnaga ning on esteetiliselt kaunis. Kõrge vaigusisaldus tagab materjali pika püsivuse. Okaspuuhakkega kaetud radasid ja platse tuleb samuti uuendada vastavalt vajadusele iga paari aasta tagant, kuna tegemist on siiski looduses laguneva materjaliga.

Big-Bag mahutab 2.0 m³ okaspuuhaket.

Loe täpsemalt erinevate multšide ja multšimise kohta blogist.

Soodsad tooted

Lai valik soodsaid tooteid pakkujatelt üle Eesti! Vali ise kellelt tellid!

Leia omale lähim toode

Leia omale sobivaim või lähim toode, mis teeb transpordi hinna soodaks!

Parima hinnaga transport

Ühendame erinevate piirkondade vedajaid, mis võimaldab pakkuda sobivaimat transporti.

Soovid saada oma piirkonnas transpordipartneriks?

Liitu Roadly sõitjate võrgustikuga ning täida oma päevi rohkemate tellimustega. Tellimuste haldamine toimub läbi mugava Roadly Driver rakenduse.